Udana przygoda w Turnieju o Puchar Dowódcy 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego

Młodzi piłkarze GKS Sędziejowice zaliczyli obiecujący debiut na turnieju zorganizowanym z okazji Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

Zawodnicy prowadzeni przez trenera Macieja Górnego rozegrali w ramach rozgrywek 5 meczów, zapisując na swoim koncie 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Choć nie w tej rywalizacji nie prowadzona była klasyfikacja drużyn, to gdyby takowa zafunkcjonowała nasi młodzi piłkarze zajęli by w niej 2. miejsce.

To duży sukces, biorąc pod uwagę, że był to debiut w rywalizacji z innymi szkółkami i drużynami piłkarskimi.

Wyniki juniorów GKS-u w Turnieju o Puchar Dowódcy 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku:

GKS Sędziejowice - Pogoń Zduńska Wola 5:0

GKS Sędziejowice - Victoria Szadek 3:0

GKS Sędziejowice - Włókniarz Pabianice 1:3

GKS Sędziejowice - UMKS Korab Łask I 4:0

GKS Sędziejowice - UMKS Korab Łask II 6:1

Zarząd GKS Sędziejowice dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji wyjazdu na dzisiejszy turniej:

➡ Rodzicom i Trenerom Maćkowi Górnemu oraz Damianowi Karbowiakowi (prowadzi starszą grupę, ale też poświecił dzisiejszy dzień na wsparcie młodych wilków) - to Wasza praca sprawiła, że ich debiut wypadł tak pomyślnie.

➡ UMKS KORAB ŁASK 2017 - za zaproszenie na bardzo fajne zawody - przyjdzie czas na rewanż z naszej strony.

➡ Naszemu sponsorowi Reno-Kell - Kamil Miśkiewicz za wsparcie transportowe, przyjęcie roli opiekuna i fotografa w jednym! Dzięki Kamil!

➡ Gminnej Jednostce Usług Komunalnych i Wójtowi Gminy za udostępnienie busa oraz kierowcy owego busa - Dzięki Arek, za pracę w weekend!

➡ Kolegom z MUKS Widawa za pomoc udzieloną już nie po raz pierwszy "na telefon".

➡ i wszystkim, których nie wymieniliśmy - nadrobimy przy następnej okazji!