GKS wygrywa wysoko z LZS Chrząstawa

Drużyna GKS Sędziejowice 30 kwietnia ograła na boisku w Widawie LZS Chrząstawa 11:0 (4:0). Hat-tricka ustrzelił Dominik Wojna, dla którego były to trafienia nr. 6,7 oraz 8 w rundzie wiosennej Keeza Elite Klasy B gr. Sieradz I. Po dwie bramki dołożyli: Sebastian Balcerzak oraz Bartosz Niziołek. Po jednej bramce strzelili: Przemysław Wojna, Paweł Kubiś, Łukasz Bednarek, a jeden z goli był trafieniem samobójczym zespołu gospodarzy.

Drużyna GKS do meczu z LZS-em przystępowała z mianem niepokonanej w rundzie wiosennej (4W-1R-0P). Trener Sylwester Pawłowski w tym spotkaniu dysponował kadrą 18 osób. Wynik spotkania w 25 minucie otworzył  Sebastian Balcerzak, w 32 minucie na 2:0 podwyższył najlepszy strzelec drużyny w rundzie wiosennej Dominik Wojna, który w dniu meczu świętował urodziny, po trzech minutach miał już na swoim koncie dublet. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił drugi z braci Wojna - Przemek.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych ataków zespołu GKS, którego czterobramkowe prowadzenie kompletnie nie zadowalało. W 47 minucie było już 5:0,gdy na listę strzelców wpisał się Bartosz Niziołek. W 53 minucie meczu było już 7:0! Najpierw w 52 min padł gol samobójczy, a niespełna 60 sekund później dublet w tym spotkaniu ustrzelił Sebastian Balcerzak. W 60 minucie trener Pawłowski dokonał pierwszych zmian: weszli Jan Otocki oraz Mikołaj Dłużyński. Plac gry opuścili: Sebastian Balcerzak i Damian Wdowiński. Chwilę po zmianach wynik brzmiał 8:0 po golu Pawła Kubisia, na 9:0 podwyższył Bartosz Niziołek, dla którego był to drugi gol, była to 66 minuta.  W 70 minucie doszło do kolejnych dwóch zmian w GKS, boisko opuścili: Maciej Górny i Karol Szulgan, na placu gry zameldowali się Damian Trzeszczak oraz Bartłomiej Frątczak. Chwilę po tych zmianach Dominik Wojna ustrzelił hat-tricka, zmieniając wynik na 10:0. W 73 minucie trener Pawłowski dał odpoczać: Dominikowi,Przemkowi Wojna oraz bramkarzowi Mikołajowi Saganowi, który zachował czyste konto, w ich miejsce weszli do gry: Łukasz Bednarek, Wiktor Błasiak oraz Wiktor Szymczak. W 77 minucie strzelanie zakończył wprowadzony 4 minuty wcześniej Łukasz Bednarek.