Olimpia zdeklasowana! Awans na wyciągnięcie ręki!

Kolejne bardzo okazałe zwycięstwo odnieśli piłkarze GKS-u Sędziejowice. Nasz zespół nie dał szans Olimpii Karsznice wygrywając na wyjeździe 6:0 (1:0) grając w osłabieniu od 25 minuty po czerwonej kartce bramkarza Gieksy.

Krótko, zwięźle i na temat! GKS po raz kolejny pokazał na co stać ten zespół. Pierwsza połowa może nie do końca układała się po myśli zespołu, ale i tak to goście otworzyli wynik spotkania. W 35 minucie dobre podanie Adriana Urbaniaka wykorzystał pewnie Adrian Karbowiak. Olimpia od 25 minuty grała z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce naszego bramkarza Roberta Świątka, który rzekomo złapał piłkę poza polem karnym. Nie będziemy komentowali akurat tej decyzji sędziego, ale kolejne oceny sytuacji spornych arbitra w przekroju całego meczu były lekko mówiąc tragiczne. Na szczęście do fatalnej dyspozycji tego dnia Pana z gwizdkiem nie dostosowali się Sędziejowiczanie, którzy w drugiej połowie raz za razem atakowali bramkę gospodarzy. Bramka Damiana Karbowiaka w 60 minucie meczu uspokoiła wszystkich kibiców, oraz całą ławkę rezerwowych gości. Olimpia kompletnie opadła z sił i traciła kolejne gole. GKS choć grał w osłabieniu to dalej nacierał na bramkę zespołu z Karsznic i strzelał gole po pięknych zespołowych akcjach. Dwa gole Dominika Wojny oraz po jednym trafieniu Kuby Klameckiego i Urbanka ustaliły wynik spotkania na 0:6!

Ostatni mecz rundy wiosennej odbędzie się 3 czerwca z LZS Chrząstawa o godzinie 17.00 na Stadionie Gminnym w Sędziejowicach. Sprawa awansu do klasy A rozstrzygnie się w ostatniej kolejce ligowej! Miejmy nadzieję, że będzie to nasze małe lokalne święto piłkarskie, po którym będziemy wszyscy razem cieszyć się z wygrania grupy i promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego musicie być tam razem z nami! Będzie się działo!!!

OLIMPIA KARSZNICE - GKS SĘDZIEJOWICE  0:6 (0:1)